16 Kasım 2018

Earlybird Genç Girişimcilere Yatırım Etkinliği Düzenledi

Startup-earlbird-yatırım-girişim-eticaretAvrupa’nın en büyük girişim sermayesi şirketlerinden Earlybird Venture Capital ortakları Evren Üçok ve Cem Sertoğlu, Çırağan Sarayı’ndaki etkinlikte üniversite öğrencileriyle girişimcilik ekosistemi üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Etkinliğe moda e-ticaretinin lideri Trendyol.com katılım göstererek deneyimlerini gençlerle paylaştı.

Avrupa’nın önemli girişim sermayesi şirketlerinden Earlybird Venture Capital, Türkiye’deki gençlere girişim ve teknoloji ekosisteminin kapılarını açmaya devam ediyor. 28 Nisan Perşembe günü Çırağan Sarayı’nda yapılan etkinlikte, bölümlerinin en başarılıları arasından seçilen üniversite öğrencileri ile buluşan Earlybird partnerleri Evren Üçok ve Cem Sertoğlu deneyimlerini gençlerle paylaştı.

İlgili yazı: Google Çalışanları İçin Kendi Girişim Kuluçka Merkezini Kuruyor [Editörden]

Genç kuşağa yatırım

Etkinliğe Evren Üçok ve Cem Sertoğlu’nun yatırım yaptığı şirketler arasından, moda e-ticaretinde sektör lideri olan Trendyol, mobilya e-ticaretinin en hızlı büyüyen şirketi Vivense, yılda 2 milyon şehirlerarası otobüs bileti satarak sektör lideri haline gelen Obilet ve internet üzerinden açık arttırma ile gayrimenkul satışı yapan Tapu.com kurucuları da katılarak deneyimlerini gençlerle paylaştı.

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen etkinlik sonucunda, bugüne kadar katılan öğrencilerden 15’i Earlybird’de ve şirketlerinde iş ve staj olanaklarına kavuştu. Geleceğe yatırım yapmanın en iyi yolunun gençlere yatırım yapmaktan geçtiğini ifade eden Earlybird ekibi, inandıkları girişimciyi başarıya götürmek için tam destek verdiklerini vurguladı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*