19 Aralık 2018

Ebay Bünyesinde Ucuzluk Mağazası Açacak

Ebay, Eylül ayında ABD’de bünyesinde büyük markaların indirim ürünlerinin satılacağı outlet giyim mağazası açmayı planlıyor.

Halihazırda İngiltere ve Almanya Ebay’de kullanımda olan online giyim outlet mağazalarının, offline outlet mağazalarında olduğu gibi tüketicilere %60’a varan indirimlerle hizmet sunması planlanıyor. Ebay’in bu iki ülkedeki outlet mağazalarını 2010 yılında hizmete soktuğu belirtiliyor.

Ebay adına konuşan bir yetkili, outlet giyim mağazaları ile 25 ile 44 yaş aralığındaki bayanları hedeflediklerini, Ebay üzerinden geçen sene içerisinde 9.8 milyar dolarlık giyim alışverişi yapıldığını belirtti.

ABD’de hizmete girecek olan Ebay online outlet mağazasında aralarında Neiman Marcus, Bluefly, Fila ve William Rast‘ın da bulunduğu 20’ye yakın markanın ürünleri indirimli fiyatlarla yer alacak.

Markaların kendi satış ve gönderimlerini kendilerinin yapacaklarını belirten Ebay yetkilisi, Ebay’in satışlardan belirli bir oranda komisyon alacağı bilgisini paylaştı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*