10 Aralık 2018

Ebay Motors Araba Parçası Listeleme Hizmetini Yeni Satın Alımı ile Kolaylaştırıyor

İkinci el araba ve araba parçalarının yanı sıra, tekne, motorsiklet, yük arabası ve parçaları satımı hizmeti de sunan Ebay Motors, yeni satın alımı ile bünyesindeki araba parçası listeleme hizmetini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Araba parçaları satışı teknoloji altyapı firması WHI Solutions‘ı belirtilmeyen bir miktara satın aldığını açıklayan Ebay, yeni satın alımının Ebay motors bünyesinde hizmet vereceğini paylaşıyor.

Bünyesinde araba parçaları listeleme hizmetini kolaylaştırmayı planlayan Ebay, WHI Solutions’ın hem altyapı hem de araba parçaları katalog hizmeti sunduğunu belirterek, Ebay Motors’da araba parçası listelemenin oldukça kolaylaşacağını ifade ediyor.

Ebay Motors’da araba parçası satmak isteyen Ebay satıcıları, WHI Solutions’ın altyapısındaki ürünleri açıklama, resim ve ürün kodu bilgilerini girmeden sisteme ekleyebilecekler. Ebay, artık araba parçası satıcılarının satacakları pek çok ürünü sadece listeden seçmelerinin yeterli olacağını öne sürüyor.

Ebay, WHI Solutions teknoloji ve kataloğunun yanı sıra çalışanlarının ve müşterilerinin de bünyesine katılacağını açıklıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*