11 Aralık 2018

Ebay’den Toplu Etkinlik Bileti Avantajları

2010 yılında satın aldığı Stubhub’ın ardından, Eylül ayında yayınladığı bir basın bülteni ile bünyesinde bilet satışı yapacağını açıklayan Ebay, şimdi de grup bilet satışları başlatacaklarını paylaştı.

Ebay Go Together ismi ile başlatılan hizmeti bünyesindeki bilet satış hizmetleri ile birleştireceğini ileten Ebay, kullanıcıların grup biletlerini bu uygulama sayesinde kolaylıkla temin edebileceklerini açıkladı.

Kullanıcıların Facebook hesapları ya da email adresleri ile arkadaşlarını etkinliklere davet edebilmelerine olanak tanıyan uygulama; bilet ücretlerinin bölüştürülmesini, etkinlik rezervasyonlarının para toplanmadan yapılabilmesini ve etkinliğe katılacak olan tüketiciler bilet ücretlerinin ödemesini yapmadan biletlerin satın alınmamasını sağlayacak.

Ebay yetkilileri, kullanıcıların paylaşımlarında arkadaşlarının biletleri görüntüleyebileceklerini paylaşırken, grup bilet uygulaması ile para toplama ve organize olma sorunlarında kullanıcılarına destek olmayı hedeflediklerini ilettiler.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*