13 Kasım 2018

Tasarımını Yenileyen Ehil.com, Kullanıcılara Yeni Servisler Sunmaya Başladı

ehilcom yeni tasarım
İnternet üzerinden hizmet arayanlarla, hizmet sektöründeki çalışanları aynı platformda buluşturan Ehil.com yeni yıl öncesinde site üzerinde bir takım yeniliklere gitti. Şirket kurumsal rengi olan maviyi değiştirerek, turuncu rengini kurumsal rengi olarak seçti.

Tasarımını da yenileyerek farklı bir görünüme geçen Ehil.com, kullanıcılara “fiyat rehberi” ve “acil ihtiyaçlar” adında iki yeni hizmet sunmaya başladı.

Kullanıcılar fiyat rehberi ile bilgi almak istedikleri hizmet kategorisini seçerek piyasada verilen ortalama fiyatlarını öğrenebilecekler. Buradaki fiyatlar, Ehil.com üzerinde verilen bilgiler doğrultusunda oluşturulduğundan dolayı şirket, burada sunduğu ortalama fiyatlarda site içindeki şirketlerin verdikleri fiyatları sunmuş oluyor.

Acil ihtiyaçlar hizmetiyle şirket, normalde 24 saat içinde 5 firmadan en iyi fiyat alternatifi sunuyor olsa da, acil ihtiyacı olan kullanıcılar için, kullanıcının bulunduğu bölgeye en yakın firmaları bularak anında fiyat eşleştirmesi yapacak.

2011 yılında kurulan Ehil.com üzerinde 300’den fazla kategori ve 6000’in üzerinde hizmet sektöründen firma bulunuyor. Şu an için İstanbul, Ankara ve İzmir’de hizmet veren şirket, yakın zaman içinde Türkiye’deki diğer illere de açılmayı planlıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. çok beğendim fiyat rehberi çok mantıklı olmuş. bunu kullanan çok olur tebrikler

  2. Enes Kiraz der ki:

    Çalıntı tasarıma sahip bir web sitesi olmuş. Orjinal web sitesi şudur: http://www.homeadvisor.com

Fikrini söyle

*