17 Kasım 2018

Emarsys Academy Etkinliği 24 Eylül’de

E-ticaret ile ilgilenenlerin, konunun uzmanlarını ve diğer deneyim sahiplerinin bilgilerinden yararlanması, hem sektörel hem de kurumsal açıdan önemlidir. Bireysel tecrübelerin ortaklaştırılması için e-ticaret ile ilgili bir çok firma, zaman zaman etkinlikler ve seminerler düzenliyor. Bunlardan birisi, çok yakın bir tarihte.

Emarsys, 24 Eylül Çarşamba günü Taxim Hill Otel’de Emarsys Akademi adını verdiği ücretsiz bir etkinlik düzenliyor. Geçen kış ayları boyunca her ay düzenlenen etkinlikte bu sezonda BKM’den Serkan Yazıcıoğlu “Türkiye’de Ödeme Sistemleri ve E-ticaretin Gelişimi” adında bir sunum yapacak. Geçen yıl Haluk Sicimoğlu, Uğur Özmen, Bülent Hiçsönmez gibi uzmanlar katılmış, sunum yapmıştı.

24 Eylül Çarşamba günü düzenlenecek “Türkiye’de Ödeme Sistemleri ve E-ticaretin Gelişimi” adlı seminere kayıt olmak için online formu doldurabilirsiniz.

Daha önce Emarsys’in bir etkinliğine katılmadıysanız, geçen yılki etkinliklerden derlenmiş aşağıdaki video size yol gösterici olabilir. İyi seyirler.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*