20 Haziran 2018

Emarsys CRM Ads’i Lanse Etti

emarsys-crm-crm_ads-emarsys_crm_ads-eticaret

Dünyanın önde gelen B2C bulut pazarlama yazılım sağlayıcılarından Emarsys, CRM Ads hizmetini duyurdu. Emarsys B2C Marketing Cloud kapsamında sunulan özellik,pazarlama profesyonellerine CRM, satın alma ve çapraz kanal (örneğin mobil, web ve e-posta gibi) davranış verilerini birlikte kullanarak reklam kampanyalarını kişiselleştirilmiş pazarlama ile geliştirme imkanı veriyor. Böylece pazarlama profesyonelleri ilk defa reklam kanallarında benzersiz düzeyde hedefleme ve üstün kişiselleştirmeyi gerçek zamanlı olarak uygulayabilecek.

Emarsys CRM Ads, müşteri kazanımını ve bağlılığını artıran güçlü bir deneyim yaratmak için:

  • Çerez tabanlı pazarlamanın ötesine geçerek tüm reklam kanalları ve cihazlar genelinde uyumlu bir marka deneyimi yaratıyor,
  • Emarsys B2C Marketing Cloud’da metin reklamlarını ve anahtar kelimeleri düzenleyerek Google aramalarında teklifleri optimize ediyor,
  • Google aramalarında, Gmail, Facebook, YouTube ve Instagram’da müşterilere ulaşıyor,
  • Uzun zamandır alışveriş yapmamış müşterileri ve kişileri hedeflemek ve bağlantı kurmak için CRM veri tabanınızın gücünü açığa çıkarıyor.

Emarsys CRM Ads’in önemine vurgu yapan Emarsys Ürün Müdürü Amir Jacobi konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Bir markanın en değerli kişileri parmak ucunda yani CRM veri tabanında bulunuyor. Reklam kampanyalarını eskiden olduğu gibi anonim, pahalı kullanıcılara odaklama yaklaşımı etkinliğini kaybederken biz de pazarlama profesyonelleri için oyunun kurallarını değiştiriyoruz. Hem pazarlama, hem reklam teknolojilerine benzersiz düzeyde müşteri verisi ekleyerek kişilere odaklı bir pazarlama yaklaşımı geliştirdik. Emarsys CRM Ads ile müşteriler için daha unutulmaz bir marka deneyimi yaratıyor, bir yandan da pazarlama profesyonellerinin reklam etkinliğini ve yatırım getirisini gerçek zamanlı ölçebilmesini sağlıyoruz.”

İlgili yazı: B2C’ye Taze Kan, Emarsys Türkiye’de Görev Değişimi

Pazarlama profesyonelleri Emarsys CRM Ads ve Emarsys B2C Marketing Cloud’dan yararlanarak daha sofistike hedefleme stratejileri geliştirebilecek ve gerçek zamanlı, veri destekli kararlara dayalı müşteri yolculukları yaratabilecek. Emarsys ve CRM hedeflemesi kullanan markalar, her ölçekte hedef kitleler yaratmak, bulmak ve ulaşmak için hedef kitle otomasyonuyla entegre kampanyalar genelinde tutarlılık sağlayabilecek. Emarsys, müşteri bağlılığını daha da artırmak amacıyla markalar, perakendeciler ve e-ticaret siteleri için daha derin ve daha kişisel deneyimleri mümkün kılıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*