17 Kasım 2018

Emarsys E-Ticaret Çözümü Vector Capital’dan 33 milyon dolarlık yatırım aldı

emarsys 2 - KopyaE-ticaret altyapıları çerçevesinde şirketlere e-posta, kişisel ürün tavsiye, sosyal medya pazarlaması ve mobil pazarlama çözümleri sağlayan Emarsys, lanse ettiği B2C Marketing Cloud platformuyla San Francisco merkezli Vector Capital firmasından 33 milyon dolarlık sermaye yatırımı aldı. Emarsys, aldığı yatırımı ABD ve Güney Amerika pazarlarındaki hızlı büyümesini destekleyerek yeni ürünler geliştirmenin yanı sıra satış ve pazarlama kadrolarını genişletmek için kullanacak.

Emarsys Kurucusu ve CEO’su Hagai Hartmann konuyla ilgili açıklamasında, yeni fonu ABD’deki ilk ofislerini açmak için kullanacaklarını belirterek B2C Marketing Cloud platformunun B2C için sıfırdan geliştirilen, tüm uygulamaların birlikte çalıştığı ve iletişim kurduğu tek Marketing Cloud çözümü olarak öne çıktığını ifade etti.

Sosyal CRM ve bulut entegrasyonu

B2C pazarlama profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen Emarsys platformu müşteri verileri, kişiselleştirme, öngörülebilir tavsiyeler ve çok kanallı pazarlama gibi özellikler içeriyor. B2C Marketing Cloud aynı zamanda mobil ve sosyal kanallar için de entegre bulut desteği sunuyor

Kendi kendine öğrenen bilgisayar yazılımları ile veri bilimini kombine eden platform, tüketici davranışlarıyla ilgili ham verileri müşteri kimliğini daha iyi anlamayı sağlayan bilgilere dönüştürüyor ve müşteri yolculuğunu kişiselleştirerek müşteri deneyimini geliştiriyor.

Sosyal medya, dijital pazarlama ve CRM platformlarını bulutta birleştiren anahtar teslim uygulamalar Facebook, Twitter, Instagram ve Pinterest’in e-ticaret sitelerine sunduğu tıkla ve ara, satın al düğmesi çözümleriyle birlikte düşünüldüğünde e-ticaretin satış hacmini genişletiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*