16 Kasım 2018

En Hesaplı Kredinin Adresi HesapKurdu.com Yayında

Online kredi karşılaştırma ve danışmanlık hizmetleri firması KonutKredisi.com.tr Danışmanlık A.Ş. yeni markası HesapKurdu.com’u duyurdu. Şirket, yeni markanın hayata geçmesiyle birlikte, bünyesinde hizmet verdiği tüm dikeyleri Hesapkurdu.com çatısı altında birleştirdi.

Ömer Paksoy ve Onur Tekinturhan tarafından 2010 yılında kurulan ve Avrupa’nın önde gelen kredi dağıtım kanallarından Gruppo MultiOnline’ın kurucularından yatırım alan KonutKredisi.com.tr, Ekim 2013’te uluslararası destek ağı Endeavor Global’e Türkiye’den kredi ve bankacılık alanında faaliyet gösteren ilk firma olarak kabul edilmişti.

Anlaşmalı olduğu 19 bankanın kredi tekliflerini tüketici ile buluşturan HesapKurdu.com, sağladığı ücretsiz danışmanlık hizmeti ile tüm kredi sürecinde tüketicinin yanında yer alıyor. Bankalar ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) yayımladığı Destek Hizmet Sözleşmesi kapsamında genel müdürlük seviyesinde anlaşmalı olarak çalışan Hesapkurdu.com, bu sayede bankaların indirimli fiyatlarını tüketicilere sunabiliyor. Böylece kişiye özel kredi tekliflerini karşılaştırarak konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi başvurusu yapan Hesapkurdu.com kullanıcıları kendileri için en avantajlı krediyi belirleme şansına sahip oluyor.

Kuruldukları günden bu yana, online kredi araştırma ve danışmanlık hizmetleri kapsamında yaklaşık 1 milyon kişiye hizmet verdiklerini belirten Hesapkurdu.com’un kurucu ortaklarından Onur Tekinturhan, HesapKurdu.com’un yayına girmesiyle birlikte tüketicilerin tüm kredi araştırma ve başvurularını tek bir yerden yapabileceğini dile getirdi. Finansal okuryazarlığın oldukça düşük olduğu Türkiye’de tüketicilere daha bilinçli finansal kararlar almaları konusunda destek olduklarını ifade eden Tekinturhan, farklı finansal ürünlerle HesapKurdu.com markasının hizmet alanını genişleterek daha fazla tüketiciye ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*