21 Kasım 2018

ePttAVM 3. Yılına Özel Bir İnfografik Hazırladı

Türkiye’nin en güvenilir e-ticaret sitesi olmak için yola çıkan epttavm.com 3 yılı geride bıraktı. 3. Yıldönümüne özel arayüz tasarımını yenileyen epttavm.com, daha kullanışlı ve daha dinamik bir yapıyla karşımıza çıkıyor. Yıl boyunca sürecek olan kampanyalar ve özel fiyatları yakalayabilmek tamamen sizin hünerinize kalmış.

ePttAVM 3 yıl içerisinde yakaladığı bu başarıyı okuması keyifli bir infografik olarak paylaşıyor. Geçtiğimiz üç yıl içerisinde büyüyen rakamlar ise oldukça dikkat çekici. Üye sayısında yüzde 350 büyüme sağlayan ePttAVM, bu güne kadar 1.2 Milyon’un üzerinde sipariş tamamladığının da altını çiziyor. En çok aranan ve en çok satılan ürün grubu olarak da cep telefonunun öne çıktığını görüyoruz.

infografik_trSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. Yeni tasarım ve grafik şablonu n11’in başarısız bir taklidinden öteye gidememiş. Tasarımı çalarsın ama slider şablonunu neden çalarsın anlamadım.

  Sitenin diğer özellikleri bakımından (2 basit örnek: yardım sayfası, mağaza aç) n11, gittigidiyor, sahibinden gibi rakiplerinin çok gerisinde. Trafik ve sosyal medya gücü bakımından da fark yemiş durumda.

  “Çalma” tasarım ve “dandik” sistemiyle en güvenilir e-ticaret sitesi olma hedefine ulaşırsa tebrik etmek lazım.

  Not: Normalde girişimleri eleştirmem ama bu “kamu kuruluşu” olduğu için istisna.

 2. Mahi’nin yorumuna katılıyorum. Ayrıca keşke tasarım responsive olsaymış daha iyi olurmuş. n11 konusunda kesinlikle haklısın. Benzetmeye çalışmışlar ama ilkler her zaman farklıdır.

 3. Arkadaşlar bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya gerek yok. O dediğiniz kategori şablonu alibabanin yıllar önce kullandığı bir şablon dur. Sitenin n11’e benzediği doğrudur ama bence başarılı bir adım olmuş ptt için güzel bir gelisme ben beğendim. N11’in sahip olduğu bütçenin 100 de 1 ne bile sahip olduğunu düşünmüyorum kendi şartları altında başarı yakalamışlar kim ne dersin n11 benziosada benziyor benim için tek benzerlik arkaplanı beyaz ve Slider in altındaki kategori şablonu. Bunlarda seo odaklı çalıştıklarını gösterir. Başarılarının devamını dilerim epttavm.com 🙂

 4. Benziyo mu n11 e diye açtım baktım, sonra diğer eticaret sitelerine baktım, hepsi birbirine benziyor ki 😀

 5. Her şey iyi güzel hoşta böyle yeni yapılan bir site tasarımının mobil uyumlu olmaması çok garip değil mi?

Fikrini söyle

*