19 Kasım 2018

Erkek Giyim Girişimi Wzone’un Açılış Gününde Bütün Ürünler 1 TL

Yalnızca erkek giyim üzerine odaklanan ve online mağazacılık yapan Markacom International‘ın bir hizmeti olan Wzone, e-posta adresini bırakan ve üye olanlara 17 Ağustos’taki açılış gününde bütün ürünlerini 1 TL’den satışa sunacak.

Her gün bir yenisi açılan e-ticaret sitelerinin arasından sıyrılmak için dikkat çekici bir yöntem olduğunu düşündüğüm bu “e-posta adresini bırakanlara ilk gün ürünler 1 TL” promosyonu ile, öğrendiğimize göre Wzone iki ay içinde 150 bin kişiye ulaşmış ve bunu çok ufak bir reklam bütçesi ile gerçekleştirmiş. Toplam 15 kişiden oluşan Wzone ekibi Markacom International tarafından da destek alan ve yalnızca erkek giyimine odaklanan bir e-ticaret girişimi.

1 TL’ye satılacak ürünler arasında pantolon, ceket, ayakkabı, terlik, gömlek, tişört, mont, yelek, kapri ile şort yer alıyor ve ürünler stoklarla sınırlı. Yani kampanyayı kaçırmak istemeyenlerin belirlenen gün ve saatte (tekrarlayalım: 17 Ağustos Cuma, saat 18.00) bilgisayarlarının başında olması gerekiyor. İki gün içinde ürünlerini teslim alabilecek olan kullanıcılar, koşulsuz iade etme hizmetinden de faydalanabiliyorlar.

Markacom International’ın, hazır giyim markalarının online satış haklarını satın alarak markalara özel web işletmeciliği yapan bir şirket olduğunu da son olarak ekleyelim. Önümüzdeki haftalarda Wzone’un bu kampanyasının case study çalışmasını da Markacom ekibi EticaretMag ile paylaşacak ve “e-posta adresini bırakanlara ürünler 1 TL” kampanyasının yankılarını ayrıntıları ile öğrenmiş olacağız.

Wzone‘u 10 bin hayranı geçen Facebook sayfasından ve blogundan takip etmeniz mümkün. Özellikle blog sayfasındaki erkek giyim üzerine olan yazılara dikkatinizi çekmek isterim.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Ödeme aldıkları sayfada SSL yok bence referans olduğunuz siteyi kontrol edin.

  2. SSL’i olmayan siteye sanal pos verir mi bankalar? Ben baktım vardı.

  3. barbaros der ki:

    bu tarz sağlam bir gücünüz varsa bankalar ssl sertifikanızı görmezler bile, bizde sanal pos alacağız diye yırtınalım duralım, ondan sonra bu tarz tekel olan firmalar pazar payını süpürüp götürsünler, paşam benim…

  4. Siteye erişilmiyor artık. Kapandı mı ki bir yıl bile olmadan ? wzone.com.tr duraklatılmış diyor.

Fikrini söyle

*