10 Aralık 2018

Erkekler Angarya Alışverişlerden Manpacks.com ile Kurtuluyor

Manpacks, “Yapacak daha önemli işleriniz var” sloganı ile kurulmuş olan, erkeklere yönelik bir alışveriş sitesi. Üyelik usulü ile hizmet veren site, erkeklerin yıprandığı, kullanılmaz hale geldiği halde, yenisini bir türlü alamadıkları için atmaya kıyamadıkları çorap ve iç çamaşırı gibi temel giyim ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile hizmete girmiş.

Ocak 2010’da Andrew Draper ve Ken Johnson tarafından kurulan Manpacks’in üyeleri siteden bir kere istedikleri ürünleri sipariş ettikten sonra, her 3 ayda bir aynı siparişi otomatik olarak satın alabiliyorlar.

Site, üyelerine yeni ürün yollanımından önce e-mail ile hatırlatma yaparak, siparişte her türlü değişiklik ya da iptale de olanak tanıyor. Dünyanın her yerine kargo hizmeti verebiliriz diyen firma kurucuları, şimdilik sadece ABD ve Kanada’dan müşterileri olduklarını iletiyorlar.

Manpacks.com’da birçok farklı markadan değişik fiyat kategorilerinde ürün seçenekleri bulunuyor. Online alışverişte müşteri memnuniyetinin ve müşterileri ile ilişkileri sıcak tutmanın önemini vurgulayan firma yetkilileri, web sitelerinde bulunmayan ürünleri talep eden müşterilerine, ürünleri temin edebileceklerini iletiyorlar.

Her Siparişte Süpermarkete Koşma Devrini Atlattık

Kuruluşunun üzerinden henüz 1 sene geçmesine rağmen büyük yol katettiklerini belirten Draper ve Johnson, artık çorap ya da iç çamaşırı gibi angarya ürünleri satın almak için süper markete koşmak gerekmediğini vurguluyorlar.

Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan site kuruculurı, henüz büyük reklam yatırımları yapacak düzeye gelmediklerini, stratejilerinin kaliteli hizmet ve sağlam müşteri ilişkileri ile, sosyal medyadan da yararlanarak büyümek olduğunu iletiyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*