19 Kasım 2018

EticaretMag Okuyucu Araştırmasına Katılmak İster misiniz?

EticaretMag editörleri olarak önceliğimiz her zaman okuyucuların taleplerini karşılayabilmek ve onları ürettiğimiz kaliteli içerik ile tatmin etmek oldu. Ağustos 2012’de içerik stratejisi yenilenen EticaretMag’ın an itibarıyla toplam 8 kişiye ulaşan editör ve reklam satış ekibi ve her geçen gün sayıları artan sadık bir okuyucu kitlesi var.

EticaretMag’ın okuyucu kitlesi çok çok kaliteli, meraklı ve katılımcı ancak biz editör ekibi için “okuyucularımızı artık tanıdık, tamamdır” dediğimiz gün yanlış yapmaya başladığımız gündür ve takdir edersiniz ki bir yayıncı, onu takip edenler olmadan bir hiçtir.

O yüzden sizleri daha yakından tanımak, nasıl bir demografiye sahip olduğunuzu bir de sizden öğrenmek, ne tip içeriklerimizi, hangi kanallardan özellikle takip ettiğinizi bilmek ve bu bilgilere göre içerik tempomuzu ve kalitemizi daha da yükseltmek istiyoruz.

Yalnızca iki dakika süren anketimize katılırsanız, size daha iyi içerik sunmamız için bize yardımcı olmuş olacaksınız. İsterseniz hemen aşağıdan, isterseniz de EticaretMag Okuyucu Araştırması bağlantısından sorulara göz atabilirsiniz.

Çok teşekkür ederiz! 🙂Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Serhan Yazar der ki:

    Android telefonum ile mobil arayuz açıkken standart tarayıcım ile anketi dolduramiyorum. Birazdan mobil temayı kapatıp deneyeceğim.

Fikrini söyle

*