21 Kasım 2018

EticaretSEM 2. Sektör Buluşmasını Gerçekleştiriyor

Moderatörlüğü Atıf Ünaldı’nın üstlendiği organizasyon yılda 4 kez düzenlenmek üzere programlandı. Bu serinin ikinci ayağı yine Doğuş Üniversitesinde Eticaret Sektörünün oyuncularını buluşturuyor.

eticaretsem

26 Haziran 2014 günü saat 09:30’ da başlayacak olan program detaylarını Eticaretsem internet sitesinde bulabilirsiniz. Eticaret sektörüne yeni oyuncular kazandırmak, var olan firmaların sektördeki diğer hizmet sağlayıcılar ile bir araya gelmesi, sektörün bilinirliğinin artırılması gibi misyonlar, seminer, konferans ve büyük bir buluşma üçgeninde yeniden icra ediliyor.

İlk buluşmada 1500 civarında eticaret kişisini ve 700 firmayı ağırlayan etkinlik, eticaret sektörünün en büyük buluşması olmaya aday. 29 Destekçisi ve 23 konuşmacısı ile etkinliğin ikincisi için de destekçiler ve konuşmacılar arasında dikkat çeken firmalar ve yeni isimler var.

Bu sefer destekleyenler arasında başta Mastercard ve BKM olmak üzere Projet, Bilginet, Ogli, PayPal, LA Software Group, İHS Telekom, NYFU.com, AjansTR, CloudTeam Bulut Bilişim, PayPal, Fotometrik360, Ofix.com, KreaDirect sponsorluğunda gerçekleşecek.

Açılış Konuşmalarını Eticad Başkanı Ercüment ERDEM ve BKM Başkan Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu’ nun yapacağı etkinlikte 17 konuşmacı sunumları ve showları ile katılanlara sektör dinamiklerini, işleyişlerini ve gündem maddesi olan ‘Eticarette Başarı’nın temellerini aktaracaklar.

MasterCard Güney Doğu Avrupa Genel Müdürü Mete Güney’ in konuşmacılar arasında yer aldığı etkinlik Elektronik Ticaret Derneği – ETİCAD ve ENDEAVOR tarafından da destekleniyor.

Bir e- ticaret şirketinin kurulması ve kara geçirilmesi aşamasındaki yaratıcı fikirleri ödüllendiren E-Fikir yarışmasında birinci seçilen Vitringez.com‘un kurucu ortağı ve CEO’su Natali Yeşilbahar’ın sunumunun da bulunacağı organizasyonu kaçırmayın.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. İlkinde oldukça yararlı ve dolu bir program vardı. Katılmayı düşünüyoruz.

 2. collections der ki:

  Türkiyede, arama motoru görünürlüğü açısından çok önemli gelişmeler oluyor. Hepsi için aynı düşünceleri benimsemesem de, bazı dijital pazarlama ajansları gerçekten çok iyi hizmet veriyorlar.

  Özellikle yeni kampanya ve reklam modelleri çıktıkça, bunları yakından takip edip, ilgili müşterileri üzerinde tatbikata döküp, başarıya koşan ajanslar..

  Hizlial.com un çok hızlı büyümesinin en büyük etkenlerinden biri budur. İşini bilen, kalifiyeli bir ajans ile çalışmaktalar. E- perakende sektöründe hızlı bir giriş yapan Hızlıal, bu şekilde devam ederse bence bir kaç seneye çok iyi bir konumda olacağı aşikar.

  Özellikle cep telefonu satışlarında iyi volume yakalamasının en büyük etkenlerinden biri bence, SEA yani adwords tarafına gerekli yatırımları yapıyor olmasıdır.

  Türkiyede henüz arama motoru görünürlüğünün önemini idrak edememiş büyük markalar var. Umarım firmalar gerekli yatırım yapar ve hem bu alanda çalışan insanlar artar, hem de işi bilen kalifiye insanlar..

Fikrini söyle

*