13 Kasım 2018

ETİD ve TTNET’ten E-ticaret Akademisi Eğitim Programı

ETİD Akademi
İnternet ve e-ticaret ekosistemine yönelik eğitimlerin bir yenisi olan, ETiD ve TTNET işbirliği ile düzenlenen E-ticaret Akademisi Eğitim Programı, sektörün önde gelen yönetici ve girişimcilerinin vereceği eğitimlerle Nisan ayında başlayacak.

E-ticaret sektörüne yeni istihdam sağlanması, mevcut insan kaynağının eğitilmesi, sektöre yeni giriş yapan adaylar ve girişimciler için e-ticaret süreçlerine derinlemesine bir bakış sağlanması da programın amaçları arasında bulunuyor.

19-20 ve 26-27 Nisan tarihleri arasında toplamda 16 saat olmak üzere düzenlenecek olan eğitimlerde, e-ticaret sitesi kurmak, başarılı bir site yönetimi, pazarlama planı oluşturmak ve finans konuları gibi birçok farklı konu ele alınacak.

E-Ticaret Akademisi Eğitim Programı’nın eğitimcileri arasında, ETİD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Orhun’un yanı sıra Sahibinden.com, Evmanya, Gemicioğlu Hukuk Bürosu, Google, Acunn.com, akakce.com, PayU, Kliksa, Doğan Online, Markafoni, SEM, Euro Message, Positive, Hepsiburada.com, Media Markt, 1v1y.com, Pozitron ve TTNET yöneticileri yer aldığını da belirtelim.

EticaretMag olarak bizim de desteklediğimiz bu eğitimler İstanbul Şişli’de bulunan TTNET Genel Müdürlük binasında düzenlenecek. Eğitimlere buradan kayıt yaptırabilir ve etkinlik hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*