14 Kasım 2018

ETİD’den “Dijital Pazarlama ve Liderlik” Konferansı

İstanbul, son haftalarda gerek dijital ekonomi adına gerekse e-ticaret sektörüyle ilgili heyecan verici birçok etkinliğe sahne oluyor. Biz de tüm bu etkinlikleri Eticaret Mag okuyucuları için bizzat yerinde takip etme gayretindeyiz.

Bu sefer, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) 11 Ekim tarihinde İstanbul Ceylan Intercontinental Otel’de “Dijital Pazarlama ve Liderlik” konulu bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Forrester Research’ün katkıları ve SAP’nin sponsorluğunda düzenlenecek olan konferansta, Türkiye ve dünyadan dijital pazarlamanın otorite isimleri sahne alacak.

Etkinlik kapsamında Forrester Research Dijital Pazarlama Başkan Yardımcısı Christine Overby, e-ticarette “Yeni Moda Bir Marka Nasıl Oluşturulur?” ve “Yasal Bir Pazarlama Ortamı Olarak Mobil Alan” gibi konuları kapsayan iki ayrı konuşma gerçekleştirecek. Ayrıca dernek avukatı Bora Gemicioğlu “E-Ticarette Teşvikler”, Nielsen ise “E-Ticarette Ölçümleme” konularıyla etkinliğe katkı sağlaması planlanıyor.

Sabah 08:30’da kayıt ve kahvaltı seansıyla kapılarını açacak olan etkinlik, 09:00’da ise ETİD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Orhun’un açılış konuşmasıyla start alacak. Sırasıyla; “E-ticarette Rakamlar” başlığıyla BKM Genel Müdürü Soner Canko ve “Yeni Moda Bir Marka Nasıl Oluşturulur?” konuşmasıyla Christine Overby söz alacak isimler arasında.

Dijital pazarlama ve liderlik konularına ilgi duyanların dikkatini çekebilecek olan ETİD’in etkinliğine katılma fırsatı bulamayacak olanlar üzülmesin. Biz Eticaret Mag ekibi olarak etkinliği bizzat takip edip, detayları gün içerisinde okuyucularımızla paylaşacağımızı da belirtelim.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*