19 Kasım 2018

Etohum’un 2013-14 Dönemi Başvuruları Başladı

etohum_logo
Her yıl girişimcilere gerek maddi gerekse networking alanında destek sağlayan Etohum’un 2013-14 dönemi başvuruları başladı. Girişimci ve girişimci adayları Aralık 2013’e kadar Etohum’a başvurabilecekler.

İnternet üzerinde yapılan başvurular sonrasında Etohum, girişimcilerle birebir görüşmelerin yanı sıra, telefon veya video konferanslarla da görüşme yapacak. Aralık 2013’e kadar sürecek olan görüşmelerde Etohum’un kriterlerine uygun olan girişimler belirlenecek ve Eylül 2013’ten itibaren İstanbul, Ankara ve İzmir’de Etohum, girişimcilerle birebir görüşmeler düzenleyecek.

Ocak 2014 tarihinde, seçilen girişimler arasından Etohum 40 ve Etohum 15’e kalan girişimler belirlenecek. Etohum 40’a kalan girişimler Ocak ayında Etohum yatırımcılarına sunumlarına gerçekleştirecekler ve sonrasında bu girişimlerden ilk 15’e kalan girişimler belirlenecek.

Etohum, seçtiği girişimlere, girişim başına 10 bin ile 20 bin dolar arasında ilk tohum yatırımlarını yapacak ve bu yatırımların sonrasında Aslanoba Capital ve Etohum yatırımının yanı sıra toplamda 1 milyon dolar yatırım yapılacak.

Geçtiğimiz Nisan ayında Etohum Yatırımcı Kulübüne üç yeni isim katılmış ve Hasan Aslanoba’nın Etohum’un %10’una ortak olmasından sonra Etohum bu yatırımı yine kendi seçtikleri ve ortak oldukları girişimler için harcayacağını duyurmuştu.

Etohum’a internet, e-ticaret, mobil oyun ve yazılım konularında fikri veya bilgisi olan girişimciler başvuru yapabiliyor. Herhangi bir eğitim seviyesi kriteri de bulunmamakta. Girişimci adayları halen okumakta ya da başka bir işte çalışıyor olabilirler ve bireysel katılımların yanı sıra takım olarak da Etohum’a başvuru yapılabiliyor. Etohum 2013-14 dönemi başvuruları hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler bu sayfaya bakabilirler.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*