12 Aralık 2018

Ev Dekorasyon Dikeyindeki Evmambo.com’da 16 Kategoride 150 Bin Ürün Bulunuyor

evmambo
Ocak 2013’te yayın hayatına başlayan Evmambo.com, dikey e-ticaret alanında sektörde yaklaşık bir yıldır hizmet vermekte. Ev dekorasyon ürünlerine odaklanan girişim, 16 kategoride 150.000 ürün ile kullanıcılara hizmet veriyor.

1992 yılından beri Türkiye’de çeşitli markaların bayiliklerini yapan Seyfi LTD tarafından kurulan Evmambo.com’un arkasında 25 yıllık bir sektör deneyimi bulunuyor. Online ve dikey ticaret konusunda da 5 yıllık bir tecrübeye sahip olan Seyfi LTD’nin bünyesinde başka e-ticaret firmaları da bulunuyor.

150 farklı tedarikçiyle çalıştıklarını belirten Evmambo.com Genel Müdürü Seyfi Tepret, son dönemlerde ev dekorasyon dikeyinde hizmet veren e-ticaret şirketlerinin sayısının arttığını ve bunun sanılanın aksine güzel bir şey olduğunu, sektörün büyümesi ve tüketicilerin ilgisinin artmasıyla beraber bu durumun sektöre de olumlu bir katkısı olduğunu dile getiriyor.

Site üzerindeki alışverişlerde 75 TL üzeri kullanıcılara ücretsiz kargo seçeneği de sunulmakta ve sitedeki belli ürünlerde aynı günde kargoya teslimat hizmeti de verilmekte.

Oldukça sade bir ara yüze sahip olan Evmambo.com’un ana sayfasında üç ana kategori bulunuyor ve sayfanın alt taraflarında da en çok satan ürünler, aynı gün kargoya verilenler ve fiyatı düşen ürünler gibi alt kategoriler de bulunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. siteye hakkımızda bölümü eklenmesi lazım ya da ben bulamadım. onun haricinde cok şık olmuş

  2. fiyatları biraz yüksek gibi geldi bana ayrıca yukarıdaki arkadaşın dediğine katılıyorum hakkında bölümü olsa daha iyi olur. Nerede faaliyet gösterdikleri ve güvenirlilik açısından yararlı olurdu bence.

Fikrini söyle

*