17 Kasım 2018

Evmanya E-dergi Artık iPad’den de İndirilebiliyor

Evmanya LogoEvmanya, 20 sayıdır çıkardığı e-dergisinin son sayısı olan 21. sayısını, iPad’den de indirilebilir dergi olarak yayınladı.

Başta ev dekorasyon olmak üzere birçok ev araç gerecini tüketicilere sunan ve geçtiğimiz yıl bu zamanlar Doğan Online tarafından satın alınmış olan Evmanya’nın iPad’de kullanıma sunduğu e-dergi önceki sayılarda olduğu yine ücretsiz.

Dekorasyonda son trendleri duyurmayı ve ev için stil ve kombin önerileri de sunmayı hedefleyen e-derginin hem e-ticaret siteleri için içerik pazarlaması anlamında hem de mobil ticaret için alternatif kanallar üretilmesinde tatmin edici olduğunu söylemek mümkün. Yazıdan ziyade görsellerin öne çıktığı Evmanya E-dergi’nin birçok sayfasında Evmanya’da satılan ürünlere doğrudan satış bağlantısı sağlanıyor. Bu açıdan Evmanya E-dergi’yi bir dergiden ziyade online kataloga benzetmek de yerinde olabilir.

Ancak yine de birçok stil önerisinin bulunmasından dolayı ev dekorasyonu konusunda ilgili olan kişilerin kesinlikle keyifle karıştırabilecekleri bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz. E-ticaret siteleri için farklı içerik pazarlaması kanalları ve mobil alışveriş deneyimleri ortaya çıkarmak yalnızca yeni müşteriler için değil, var olan müşterilerin yeniden alışveriş yapması için de etkili yöntemler.

Son olarak, iPad dergilerini Twitter’dan duyuran Evmanya kurucusu Aslı Gökdere, 2012/2013 Dosyası için EticaretMag ile görüşlerini paylaşmış ve ayrıca iPad dergileri için hazırlık yaptıklarını da belirtmişti.

Evmanya E-dergi’nin iPad için yayınlanan uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Evmanya E-dergiSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*