14 Kasım 2018

Expedia Kempinski Oteller Zinciri ile İşbirliği Anlaşması Yaptı

Online seyahat acentası Expedia, Avrupalı lüks otel zinciri Kempinski ile global işbirliği anlaşması imzaladı.

Yeni anlaşma ile Kempinski zincirine dahil 60’dan fazla otel, 100’ün üzerinde Expedia ve Hotels.com’a ait seyahat sitelerine, 10,000 Expedia Affiliate Network sitelerine ve aynı zamanda Hotwire, Egencia üzerinden rezervasyona da uyumlu hale gelecek.

Kempinski Otel Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Juerg Siegenthaler, Expedia ile işbirliklerinin Kempinski’ye uluslararası getiri sağlayacağını iletti. Expedia’nın her ay 50 milyondan fazla seyahatsevere tur şansı sağladığını da belirten Siegenthaler, bunun Kempinski zinciri için kaçırılmaz bir büyüme fırsatı olduğunu belirttti.

Kempinski Oteller Zinciri, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya olmak üzere birçok farklı kıtada 5 yıldızlı lüks oteller işletiyor. Kempinski, 2015 sonuna kadar 40 yeni otel daha açmayı hedeflediğini belirtiyor.

Expedia Global Strateji Başkanı Melissa Maher ise, Kempinski ile yaptıkları işbirliği ile, özellikle Dubai, Bangkok ve Jakarta gibi noktalarda müşterilerine sunacakları lüks konaklama fırsatları için heyecan duyduklarını iletti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Geribildirimler

  1. […] Expedia Kempinski Oteller Zinciri ile İşbirliği Anlaşması Yaptı […]

Fikrini söyle

*