14 Aralık 2018

Expedia’nın Son Dakika Fırsatlarını Kullanıcıları Belirliyor

Expedia, yeni başlattığı Last Minute Deals uygulaması ile kullanıcıların buldukları son dakika fırsatlarını paylaşmalarına olanak tanıyacak.

Expedia, diğer fırsat hizmetlerinde olduğu gibi hizmetinde kullanıcılarına elinde bulunan fırsatları sıralamayacağını belirterek, son dakika indirimlerinden yararlanmak isteyen tüketicilerin Expedia.com/lastminute sitesine giderek, diğer kullanıcılar tarafından önerilen fırsatları görüntüleyebileceklerini paylaştı.

Site kullanıcıları, bulundukları noktayı site üzerinde belirledikten sonra, aynı lokasyonda bulunan Expedia kullanıcılarının buldukları ya da satın aldıkları ve paylaşmak istedikleri fırsatları görüntüleyebilecekler.

Fırsatın varış noktasını da belirleyebilen tüketiciler, böylelikle hem diğer kullanıcılar tarafından beğenilen fırsatları görüntüleyerek kısa süre içerisinde tercih edilen pekçok avantajı gözden geçirebilecekler, hem de sadece kendilerine uygun fırsatları görecekler.

Expedia Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Joe Megibow, yeni oluşturdukları fırsat hizmetinde başlangıç noktasının en önemli unsur olduğunu, Expedia’yı kullanan milyonlarca kişinin bu hizmetle beraber diğer müşterilere bir anlamda seyahat danışmanı gibi hizmet sunacaklarını belirtti. Yüksek sayıdaki fiyat odaklı kullanıcı kitlesi ile böyle bir hizmet sunmanın tüm kullanıcılarının işini kolaylaştıracağına da değinen Megibow, kullanıcıların en iyi fırsatları bulup artık tüm Expedia’yı bundan haberdar edebileceklerini paylaştı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*