16 Kasım 2018

Fab.com’dan İngiltere Atağı: 3 Aylık Start-up Llustre Fab’in İngiltere Ayağı Oluyor

Henüz kendisi de oldukça yeni bir online ticaret sitesi olan Fab.com, şaşkınlık yaratacak bir hızla yatırımcıların ilgisini çekip ABD’de farklı alanlara genişlemenin yanı sıra, uluslararası ataklarla da karşımıza sık sık çıkar oldu.

Son olarak Kanada açılımı ile hizmet verdiği ülke sayısını 20’ye çıkaran firma, henüz 3 aylık bir start-up olan ve İngiltere’de tasarım ev ürünleri satan Llustre’yi bünyesine kattı.

Private shopping usulü ile satış yapan Llustre, bundan sonra Uk.Fab.com sitesi altında hizmet vermeye devam edecek. Firma kurucularını Fab.com İngiltere çalışanlarına dahil olacağı da firmalar tarafından açıklandı.

6 ay içerisinde Avrupa üye sayısını 0’dan 1 milyona çıkardığını açıklayan Fab.com, Avrupa çalışan sayısının da 85’e yükseldiğini paylaştı.

Bu güne kadar 51.3 milyon yatırım alan ve kısa bir süre önce 100 milyon dolarlık yeni bir yatırımın peşinde olduğu açıklanan Fab.com, 2012 cirosunun %20’sinin Avrupa’dan gelmesini beklediklerini ifade etti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*