21 Kasım 2018

Fab.com Güzellik Ürünleri Satışına Başlıyor

Henüz 10 aylık bir start-up olduğu halde gündemden hiç düşmeyen ev ürünleri private shopping sitesi Fab.com, şimdi de güzellik ürünleri satışına başlayacağını açıkladı.

Geçtiğimiz hafta günlük 300.000 dolarlık ciroya ulaştıklarını açıklayarak büyüme hızını tekrar gözler önüne seren başarılı e-ticaret girişimi, yeni hizmetini kadın dergisi Glamour ile ortaklaşa sunacak.

Ocak ayında aldığı yatırımın bir kısmı ile moda alanına giriş yapan, ardından da Avrupa açılımını açıklayan 3 milyon üyeli Fab.com, Pazartesi günü itibarı ile güzellik ürünlerinin satışına başlayacaklarını açıkladı.

Oldukça lüks kozmetik ürünlerini Glamour ve Fab.com editörlerinin seçimi ile sitelerinde satışa sunacaklarını belirten site yetkilileri, güzellik ve tasarımı kapsayan farklı alanlara açılımlarının devam edeceğini belirttiler.

Pazarlama masrafları hakkında henüz bir açıklama yapmayan site, dikkat çekici girişimleri ile büyüme hızını koruyacakmış gibi görünüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*