15 Kasım 2018

Facebook Creative Accelerator Programını Duyurdu

Facebook, Türkiye’nin de içinde bulunduğu ve yüksek büyüme kaydeden ülkelerdeki markaların kişisel hikâye anlatımının gücünden faydalanmalarına yardımcı olacak ‘Creative Accelerator’ programını başlattığını açıkladı. Odak noktasının insanlar olduğunu vurgulayan Facebook, onlar için anlamlı, yaratıcı deneyimler yaratmak, işletmelerin insanlar için önemli içerikler oluşturmasına destek olmak istediğini belirtti. Facebook’un bu doğrultudaki çalışmalarından biri olan ‘Creative Accelerator’ programı, yüksek büyüme kaydeden ülkelerde mobil teknolojinin potansiyeli ile markaların üçüncü parti ajanslarla birlikte insanlar için değerli, yaratıcı içerikler oluşturma becerisini bir araya getiriyor.

Program kapsamında Facebook Creative Shop, markaların hikâyelerini hayata geçirmek için Türkiye’nin yanı sıra Hindistan, Endonezya, Güney Afrika ve Kenya’daki müşterileri ve kreatif ajanslarıyla birlikte çalışıyor. Bu çalışmalar ile yüksek büyüme kaydeden ülkelerdeki insanlara özel, Facebook’a girmek için kullandıkları cihazların göz önünde bulundurulduğu kampanyaların geliştirildiği başarı hikayeleri oluşturulması hedefleniyor.

Facebook, programla ilgili yenilikleri duyurmaya devam edeceğini de açıkladı. Gelişmeler oldukça haberimizi güncellemeye devam edeceğiz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*