16 Aralık 2018

Facebook Kredileriyle Online Film İzlenebilecek

Facebook kredilerinin oyunlardan farklı kullanım alanlarının olması gerektiğine inanan firmalara yenileri de eklendi.

Miramax ve Universal tarafından başlatılan yeni bir uygulama ile artık Facebook kullanıcıları, Facebook kredileri ile online film izleyebilecekler.

İlk olarak Warner Bros. ve Paramount Pictures tarafından başlatılan bu uygulama ile, kullanıcılar 30 Facebook kredisi karşılığında aralarında “Pulp Fiction” ve “Swingers”ın da bulunduğu birçok filmden dilediklerini seçip online izleyebilecekler.

Şimdilik kiralanan filmlerin sadece 48 saatlik sürelerle görüntülenebileceğini belirten Miramax yetkilileri, filmlerin satın alındıktan sonra dijital olarak saklanabilecekleri bir format oluşturma üzerinde çalıştıklarını belirtiyorlar.

Universal ise, Facebook sayfasından film kiralayan kullanıcılara ve Facebook listelerindeki 10 arkadaşlarına 10 Facebook kredisi indirim uygulayacağını belirtiyor.

Facebook üzerinden film kiralama hizmetinden, Amerika’nın en büyük online video izleme sitesi Netflix’in CEO’su tarafından Ocak ayında hissedarlarına yazılan bir iletide de bahsedilmişti. Netflix CEO’su Reed Hastings, Facebook ile entegreli hizmet üzerinde çalıştıklarını belirterek, hizmetin bir süre içerisinde yayına gireceğini belirtip, daha fazla detaya girmemişti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*