15 Kasım 2018

Facebook’tan Mobil Odaklı Yeni Bir Satın Alım

Mobil reklam hizmetini başlatarak mobil uygulama ve web sitesini kullanan milyonlarca kişiden gelen trafiği paraya çevirme çabalarını hızlandıran, halka arzının hemen öncesinde mobil trafiği üzerinden para kazanamaması nedeniyle eleştirilen Facebook, mobil firma satın alımlarına son hız devam ediyor.

Mobil müşteri sadakat uygulaması Tagtile‘ın ardından mobil hediye gönderim uygulaması Karma’yı satın alan sosyal medya devinin yeni satın alımı kullanıcıların beğendikleri yazı ve video gibi içerikleri saklamalarına olanak tanıyan mobil içerik firması Spool oldu.

Satın alımın ardından firma çalışanlarını bünyesine katıp şirketin himzetlerini sona erdiren Facebook, satın alımın finansal verilerini paylaşmadı.

488 milyon aktif mobil kullanıcısı olduğu paylaşılan Facebook, satın alımı mobil know-howlarını güçlendirmek için gerçekleştirdiklerini, Spool çalışanlarının mobil uygulama gelişimlerinde yararlı olacaklarına inandıklarını açıkladı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*