14 Kasım 2018

Uluslararası Kargo Firması FiftyOne Kanadalı Rakibini Satın Aldı

Mağazaların uluslararası kargo hizmeti sunmalarını sağlayan FiftyOne, Kanadalı rakibi BorderFree‘yi belirtilmeyen bir miktara satın aldı.

Gap, Sears, Crate and Barrel, Bloomingdale’s gibi oldukça büyük firmalara hizmet sunan, hatta geçtiğimiz Haziran ayında Macy’s ile işbirliğine başlayarak firmanın Türkiye’ye de kargo hizmeti sunmasını sağlayan FiftyOne, satın alımla Kanada başta olmak üzere müşteri ve dağıtım ağlarını geliştirdiklerini belirtti.

Markaların dünyanın 106 ülkesine kargo hizmeti sunarak, 41 değişik para birimini kabul etmelerine olanak tanıyan FiftyOne, uluslararası hizmetlerini geliştirebilmek için sürekli çalışmalar içerisinde olduklarını, BorderFree’nin teknolojisi ve yaratıcı fikirleri ile müşterilerine daha farklı hizmetler de sunmaya başlayabileceklerini açıkladı.

BorderFree çalışanlarının Kanada’da çalışmalarına devam edeceklerini de ekleyen FiftyOne’ın Forrester tarafından paylaşıldığına göre en büyük pazarını Kanada oluşturmakta.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*