20 Kasım 2018

Finansbank’tan Girişimcilere 50 Bin TL Teşvik: 3. Geleceğin Patronları Yarışması Başvuruları Başladı

geleecğin patronları 2

Finansbank’ın, ilk işini kurma hayalini gerçekleştirmek isteyen startup girişimci adaylarına finansman ve bilgi desteği sunmak için düzenlediği Geleceğin Patronları yarışmasının üçüncüsü için başvurular başladı. Geleceğin yöneticilerini yatırımcılarla buluşturan yarışmaya katılmak isteyen üniversite ve yüksekokul mezunları 16 Ağustosa kadar www.geleceginpatronlari.com adresine projeleriyle başvurabilirler.

Startup patronları melek yatırımcılarla buluşuyor

İstihdam ve katma değer yaratma potansiyeli olan orijinal projelerin hayata geçmesini sağlama hedefiyle Geleceğin Patronları yarışmasını düzenlediklerini belirten Finansbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Metin Karabiber konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Sağlıklı bir girişimcilik ekosisteminin kurulması sürdürülebilir ekonomilerde kritik role sahip. Türkiye’nin Finansçısı olarak yenilikçi iş fikri ile kendi işinin patronu olarak ekonomiye değer katmak isteyen yeni girişimcileri önemsiyor ve bu sebeple Geleceğin Patronları Yarışması’nı düzenliyoruz”.

Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde ücretsiz eğitim

Bu sene European Fund For Southeast Europe (EFSE) katkısı ile gerçekleştirilecek yarışmada ön elemeden geçen 50 projenin sahibi Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi tarafından verilecek olan “İş Modeli Eğitimi” ne katılmaya hak kazanacak. Bu projeler arasında yapılacak elemeden geçen ilk 20 girişimci ise yine Koç Üniversitesi tarafından verilecek “Geleceğin Patronları Akademisi Eğitimi”ne ücretsiz katılabilecek. Projeler, Akademi eğitimi sonrasında yeniden değerlendirilecek ve en başarılı 10 proje 11 Kasım’da Finansbank Kristal Kule’de düzenlenecek finalde melek yatırımcıların da aralarında bulunduğu jüri karşısında yarışacak.

1.’ye 50 bin TL

Finansbank, 1’inciye 50 bin liralık sermaye desteği ödülü verirken finale kalan ilk 10 projeye de sıfır faizli, ödeme ertelemeli 50 bin TL’lik finans desteği sunacak. Bu sürece dahil olmak isteyen girişimcilerin, 16 Ağustos’a kadar www.geleceginpatronlari.com sayfasına girerek başvuruda bulunması gerekiyor. Yarışmaya Türkiye’nin her yerinden, iş fikrine ilişkin somut adım atmış ve işini büyütmek isteyen üniversite ve yüksekokul mezunları katılabiliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Hakan der ki:

    Başvurduk, ilk değerlendirmeyi merakla bekliyoruz.

Fikrini söyle

*