14 Aralık 2018

FindersCheapers.com Ders Kitabı Kiralama Fiyat Karşılaştırma Hizmeti Sunuyor

ABD’de okul döneminin başlamasına az bir süre kala ders kitabı kiralama hizmetinde firmaların rekabeti oldukça artıyor.

Chegg ve Bookrenter gibi firmaların uzun süredir sundukları ders kitabı kiralama işine, önce Amazon cloud hizmetini de devreye sokarak online olarak başlamış, ardından da Ebay bünyesindeki Half.com ile ders kitabı kiralama sektörüne girmişti.

Rekabetin oldukça kızışmasından yararlanan FindersCheapers.com, yeni ve ikinci el kitap karşılaştırma hizmetlerine, online ders kitabı kiralama fiyatları karşılaştırma hizmetini de ekledi.

FindersCheapers.com, kitap arayan kullanıcılarına kitabı kiralamanın mı ikinci el satın almanın mı daha uygun fiyatlı olacağını da gösterebilecek.

Firma CEO’su James Krewson, bu okul döneminde rekabetin gittikçe arttığı kitap kiralama sektörünün öğrencilerin işine yarayacağını, pek çok ders kitabı kiralama firmasından hangisinin daha uygun fiyata hizmet verdiğini öğrencilere sunarak onların işlerini kolaylaştırmayı hedeflediklerini iletti.

Online dünyada kızışan rekabetten tüketiciler karlı çıkarken, firmaların bundan sonra rakiplerinden bir adım öteye geçebilmek için nasıl yollar izleyecekleri merak uyandırıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*