17 Kasım 2018

Fırsat Bu Fırsat 4. Yılına FourSquare İle Girdi

Bu ay grup satın alma sektöründe dördüncü yılını kutlayan Fırsat Bu Fırsat, dördüncü yılına Foursquare ile harika bir işbirliğine imza atarak girdi. Fırsat Bu Fırsat ve Foursquare’in, San Francisco Ofisi’nde imza attıkları bu işbirliği ile beraber, Fırsat Bu Fırsat kampanyaları, ilgili mekanların Foursquare’in hem mobil uygulaması hem de sayfalarında Special Offer olarak yayınlanacak.

firsatbufirsat4square

Kullanıcılara gitmeyi planladıkları ya da hali hazırda gitmiş oldukları mekanlara ait fırsat kuponlarını anında satın alma ve kullanma fırsatı sunacak olan bu işbirliği, Türkiye’de fırsat sektörü ve satın alım davranışlarında fark yaratacak. Yakaladığı fırsatı ilerleyen günlerde belli bir zaman aralığı içerisinde kullanma alışkanlığı olan kullanıcılara çok daha dinamik ve etkin bir tecrübe sunan Fırsat Bu Fırsat, Foursquare kullanıcılarının sevdikleri ve gittikleri mekanlarda tasarruf etmelerini sağlayacak ve anlık olarak fırsatlardan yararlanmalarını sağlayacak.

unnamed

Fırsat Bu Fırsat’ın imza atmış olduğu bu anlaşma kullanıcılara Foursquare üzerinden anlık fırsat almayı sağladığı gibi, işletmeleri Foursquare’in 3 milyon kullanıcısı ile buluşturarak fırsatlarını bu platformda yayınlamalarını sağlıyor. Fırsat Bu Fırsat bu anlaşma ile pazardaki yerini ve konumunu daha iyi noktalara taşırken aynı zamanda trafik ve kazanç anlamında da karlı bir anlaşmaya imza atmış bulunuyor.

firsatbufirsatSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*