16 Kasım 2018

Fizy’nin E-ticaret Sitesi Fizy Shop Açıldı

Fizy’nin geçtiğimiz yılın son kısmında duyurusu yapılan ve shop.fizy.com adresinden ziyaret edilebilen online alışveriş sayfası Fizy Shop açıldı.

Turkcell’in 2011 yılında satın almasıyla beraber telif hakları konusunda rahat bir nefes alan ve ücretli premium üyelik modeli gibi yeni içerik modelleri ile yoluna devam eden Fizy, şimdi de e-ticaret sayfasını yayına aldı. Satın alınan ürünlerin 48 saatte ulaştırıldığı ve 100 TL üzerine kargonun ücretsiz olduğu Fizy Shop’ta öne çıkan ürünler olarak Fizy kullanıcılarının estetik zevkine uygun sayılabilecek ürünlerin öne çıkartılmış olduğunu görüyoruz.

Müzik dünyasının ve çizgi roman kültürünün bilinen figürlerinin süslediği ana sayfayı biraz karıştırdığınızda öne çıkan ürünlerin karakter figürleri, posterler, rozetler, kafa bantları ve iPhone kılıfları olduğunu söyleyebiliriz.

Kolay bir kullanıma sahip olan sitenin üst menüsünde yeni, popüler ve fizy özel sınıflandırmasına gidilmiş. Kategoriler arasında ise ev dekor, teknoloji, aksesuar, ofis, outdoor, figür, t-shirt, anahtarlık, eğlence, poster ve rozet yer alıyor.

Fizy’nin yeni ürünü olan online alışveriş sitesi Fizy Shop özellikle alternatif müzik zevkine ve tarzına sahip genç tüketiciler için ilgi çekici bir nokta olmaya aday diyebiliriz.

Fizy Shop Ekran Görüntüsü

 Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*