16 Kasım 2018

Foursquare Amex İşbirliği İngiltere’de

Geçtiğimiz senenin yaz aylarında ABD’de American Express ile bir işbirliği başlatarak fırsat siteleri ile işbirliği içerisinde üyelerine lokasyon bazlı fırsatlar sunmaya başlayan check-in uygulaması Foursquare, bu hizmetini İngiltere’ye açtı.

İngiltere’de bir önceki seneye kıyasla üye sayılarında %70 artış gözlemlediklerini belirten Foursquare, İngiltere’deki hizmetini Tesco, PizzaExpress, Bella Italia gibi restaurant ve farklı işletmelerle sunacak.

American Express sahibi üyelerinin bu kartlarını Foursquare’e entegre ederek 5 ya da 10 pound kredi kazanacaklarını belirten firma, İngiltere’de bu yaz gerçekleşecek olan olimpiyatlar öncesinde International Olympics Committee ile işbirliği başlatarak check-in üzerine ödüllü kampanyalarını yayına sokmuş durumda.

Foursquare, üyelerinin İngiltere’de yayaınlanan fırsatlarını American Express kartları ile satın aldıkları takdirde, para iadesi gibi ödüller kazanacaklarını belirtiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*