14 Aralık 2018

Aylık Güzellik Ürünü Gönderimi Firması Fransız Joliebox İngiltere Pazarında

Son zamanlarda bayan tüketiciler tarafından oldukça tercih edilen bir model olarak ortaya çıkan aylık kozmetik ürün deneme boyları gönderim firmalarının sayısı tüm dünyada oldukça hızlı bir şekilde artıyor.

İngiltere’de başlayıp oldukça kısa sürede büyüyen GlossyBox‘tan sonra, Fransız pazarında da bu tarz firmaların sayıları artmaya başlamıştı.

Fransız pazarındaki en güçlü aylık kozmetik gönderim firmalarından biri olan Joliebox, geçen hafta içerisinde 1 milyon euroluk yatırım aldığını belirtmişti.

Firma yatırımın hemen ardından, bir satın alım ile İngiltere pazarına girdiğini açıkladı.

İngiltere’de aynı hizmeti sunan, fakat yatırımcıları Fransız olan Boudoir Privé‘yi satın aldığını açıklayan Joliebox, firmanın ortaklarının Fransız olmasının satın alımı kolaylaştırdığını açıkladı.

Joliebox Fransa’da her ay 13 euroya üyelerine sayısı 4 ile 6 arasında değişen farklı markalarda kozmetik ürünleri yolluyor.

Ülkemizde de son zamanlarda sayısı hızla artan üyelik ile kozmetik deneme boylarını kullanıcıları ile paylaşan firmaların da, aynı fırsat sektöründe olduğu gibi bir süre sonra pazar payını ellerinde tutabilmek adına çetin bir rekabete girmeleri oldukça muhtemel görünüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Geribildirimler

  1. […] Aylık Güzellik Ürünü Gönderimi Firması Fransız Joliebox İngiltere Pazarında […]

  2. […] 2011 yılında Fransa’da kurulan ve ülkenin en büyük aylık kozmetik paket yollanım sitelerinden biri konumuna geln JolieBox, Aralık ayında önce 1 milyon euroluk yatırım almış, ardından da İngiltere’nin kozmetik paket yollanım sitesi Boudoir Privé‘yi belirtilmeyen bir miktara satın almıştı. […]

Fikrini söyle

*