21 Kasım 2018

Galatasaray Artık Biletlerini Kendi İnternet Sitesinden Satacak

Galatasaray S.K. resmi internet sitesinden duyurduğu üzere, artık takımının biletlerini Biletix‘den değil, kendi sistemi üzerinden satacağını açıkladı.

Online satış sitesinde; bilet satışı, kombine satışı ve bilet devir özelliklerinin yanı sıra ağırlama paketleri ve çeşitli etkinlik satışları da gerçekleştirilecek. Bilet.galatasaray.org üzerinden satın almanın mümkün olduğu biletlerin, istenildiği takdirde sistem üzerinden aile ve arkadaşların hesabına tanıtılabilecek olup, biletlerin teslimatları yine isteğe göre kargo ile veya ilgili GS Store’lardan yapılacağı açıklandı. Kombine kart sahibi olanların, gelemeyeceği maçlar için bilet haklarının yanmasını engelleyecek yeni hizmet olan  ‘Bilet Devir’ sisteminin de devreye gireceğini açıklayan kulüp yetkilileri, bu maçlar için kombineleri sistem üzerinden kulübe devredebilme imkanı da tanıyacaklarını belirtti. Ayrıca, devredilen koltuk bir başka taraftara satıldığı takdirde bilet gelirinin %50’si kadar puanın kombine sahibine verileceğini de ekleyelim.

Milyonlarca kişilik sosyal medya hayran sayfalarıyla özellikle futbol kulüpleri, online dünyanın da en ateşli buluşma noktalarından. Bu doğrultuda geçtiğimiz günlerde hazırladığımız bir dosya konusunda, sizinle internetten forma ve aksesuar satışı yapan Türk futbol kulüplerinin e-ticaret sitelerini paylaşmıştıkgsstore.org adresinden ulaşmanın mümkün olduğu Galatasaray Spor Kulübü’nün online satış sitesinin ardından kulüp, bu sefer de internetten bilet satışı gerçekleştireceği resmi internet sitesinin 15 Ocak’ta yayında olacağını duyurdu.

Galatasaray Spor Kulübü ayrıca, müşteri hizmetleri hattını da devreye alıyor. 444 1905 numarasından 7/24 hizmet verecek olan kulübün müşteri hizmetlerinin; bilet,kombine, etkinlik gibi bir çok konu hakkında taraftarları bilgilendireceği belirtiliyor. Biletix ile yaşadığı hizmet problemleri sebebiyle böyle bir karar alan Galatasaray S.K, bundan sonra herhangi bir aracı kuruma komisyon ödemeden kendi biletlerini satıyor olacak. Galatasaray’ın bu kararının diğer kulüpleri ne doğrultuda etkileyeceğini ilerleyen dönemlerde hep birlikte görüyor olacağız.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*