19 Kasım 2018

Gamoba.com: PC ve Konsol Oyunları Dikeyinde Yeni Oyuncu

Takı ve aksesuar sitesi Lidyana.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Hakan Baş, konsol oyun ve elektronik aksesuarları üzerine yoğunlaşan yeni dikey e-ticaret sitesi Gamoba.com‘u beta halinde hayata geçirdiklerini duyurdu.

Xbox 360, PlayStation modelleri ve Nintendo Wii gibi konsollara ek olarak bilgisayar oyunları ve aksesuarlarının da satışını online olarak gerçekleştirecek girişim, hali hazırda oldukça hareketli olan online oyun pazarına yeni bir heyecan getirecek gibi duruyor.

Hepsiburada‘nın oyun kısmının yanı sıra, Gittigidiyor‘un marketleri ve Sahibinden‘in listelemeleri üzerinden de epey satışın olduğu pazarda Aral Game de büyük oyuncular arasında yer alıyor.

1500’den farklı oyunun yer aldığı Gamoba’nın ana sayfasında, yeni çıkan ve çok satan ürünler ön plana çıkarılmış. Ayrıca “günün fırsatı” kategorisinde, o güne özel indirimli bir ürün de ziyaretçilere sunuluyor.

Daha önceden Peak Games, Krombera gibi girişimlerde ortaklığı ve çeşitli projelerde işbirlikleri bulunan Hakan Baş, Türk e-ticaret sektörünün seri girişimcilerinden. Baş’ın yeni projesi Gamoba hakkında henüz detaylı bir açıklama veya resmi bir lansman gerçekleştirilmedi. Hali hazırda Hakan Baş’ın kendi Twitter sayfasından duyurduğu site için bir de Facebook ve Twitter hesabı oluşturulmuş durumda.

Şu anda beta olarak hizmet veren Gamoba’da Genel Müdürlük görevini ise Onur Atahan üstlenmiş bulunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*