17 Kasım 2018

GaniPara 2.0 Sürümüyle E-ticaret Sitesi Açmak İsteyenlere Yeni Özellikler Sunuyor

ganipara_tema_ayarlari
Kasım 2012’de kurulan GaniPara, kullanıcıların kendi e-ticaret sitelerini açmalarını sağlayan bir platform olarak hizmet veriyor ve girişim yayınladığı GaniPara 2.0 sürümüyle beraber platform üzerinden site açmak isteyenler için bir takım yenilikler sunmaya başladı.

2013 yılında Etohum ilk 15’e kalan girişim, yeni sürümünde kullanıcılara 30’dan fazla yenilik sunuyor. Girişimin yaptığı yenilikler arasında 4 farklı tema seçeneği bulunuyor ve e-ticaret sitesi açmak isteyenler bu yeni temalardan birini seçerek online mağazalarına bu temaları entegre edebiliyorlar.

Bunun yanı sıra firmalar artık kendi alan adlarını kullanarak da bu hizmetten yararlanabilecekler. GaniPara 2.0’da son dönemlerin en çok konuşulan konularından olan mobile uyumlu tasarımlara da yer verilmiş.

Sosyal medya entegrasyonu, kolay ürün ekleme ve içerik yönetim sistemini de girişimin Ekim ayında kullanıma sunduğu yenilikler arasında yer alıyor.

Sistem üzerinde şu an 1500’den fazla e-ticaret sitesi bulunuyor ve yapılan güncellemelerin ardından şirketler daha kişiselleştirilmiş ve yönetim olarak daha kapsamlı bir ara yüze sahip olacaklar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. geliştirmeler devam ederse güzel sistem rakipleri sopsy de ilerlemeler biraz yavaş

Fikrini söyle

*