18 Kasım 2018

GaniPara ve iyzico İşbirliği, Girişimlere Ödeme Sistemlerinde Kolaylık Sağlayacak

İyzico_2
Ödeme sistemi yönetim platformu olarak Nisan 2013’ten beri Türkiye’de hizmet vermekte olan iyzico, kendi e-ticaret sitesini açmak isteyen girişimcilere bir platform sunan GaniPara ile bir işbirliğine başladı.

GaniPara üzerinde kendi e-ticaret girişimini açmak isteyen girişimler; iyzico’nun sunduğu ödeme metotlarından yararlanarak, farklı ödeme sistemlerini kendi e-ticaret girişimlerine entegre edebilecekler. Böylelikle yeni girişimler farklı ödeme yöntemleri kullanarak farklı hedef kitlelere erişebilme şansı bulabilecekler.

Bu anlaşma sonrasında 2013 Etohum 15 girişimlerinden GaniPara’nın mevcut mağazaları da istedikleri takdirde, iyzico’nun ödeme yönetim platformundan yararlanabilecekler.

GaniPara ve iyzico’nun işbirliği ile yeni girişimler Sanal POS gibi uzun sürece ihtiyaç duyan işlemler daha kolay bir şekilde tamamlanabiliyor. Markalar iyzico hesaplarını aktif ettikten sonra bu uygulamadan yararlanabiliyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. İyzico cok harika bir odeme yöntemi ancak halen taksit özelliği gelmedi

  • iyzico der ki:

   Merhabalar, görüşünüz için teşekkür ederiz. Taksitlendirme çalışmalarında sona yaklaşıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. İyi günler dileriz.

 2. Ali KESKIN der ki:

  Müşteriden alınan ödemede peşin fiyatına taksit opsiyonu ve bunların komisyon tutarları net olarak açıklansa bence sizi kimse tutamaz, Türkiye e-ticaret olayında yardırırsınız. Bende dahil bir çok kullanıcının / kullanmayı düşünen kullanıcı adayının en çok merak ettiği soru bu sanırım.

 3. merhabalar serbest ödeme sayfası varmı sizin sistemde örnek müşteri elden iş yerinden ürünü alacak taksit istiyor
  bende 300 tl örnek 6 taksit yapacam üyeliktir şudur budur istemden müşterimden çekebilirmiyim
  tsoft eticaret sistemini kulanıyorum payuda var ama mesela sadece sitede kulanıyorsun o ayrı sayfa

 4. Ganipara kullanmış birisi olarak söyleyebilirim ki çok fazla kısıtlamaları mevcut. Yani aylık ödeme alınan fiyatlar ile tam bir eticaret sitesine sahip olamıyorsunuz.

  Aylık fiyatlara sitenin güvenlik sertifikası dahil değil. Tamam siz bizim sitemizin güvenliğini alamıyorsunuz bari biz kendimiz alalım diyerek SSL sertifikamızı alıyoruz. Fakat oda nesi hayır biz kabul etmiyoruz bu hizmeti sadece bizden almak zorundasınız diyorlar. Tamam olur neden olmasın. 40 TL aldığımız SSL burada 90 TL iyide siz bizi kandırıyorsunuz biz salak değiliz 2 katından fazla para vermeyiz dediğimizde sen bilirsin o zaman başka yerden aldığınız çalışmaz diyebiliyorlar.

  Tamam zaten sizde bizim babamızın oğlu değilsiniz. 1-2 hafta olmuş bari iade edelim diyoruz. Bakıyoruz ki sitelerinde 30 gün sorgusuz iade vb ibarelerde mevcut değil.

  Kısacası yıllık hizmet almamanızı tavsiye ediyorum.

Fikrini söyle

*