13 Kasım 2018

Gap Grupun Online Mağazası Piperlime’a Offline Mağaza Açılıyor

Offline mağazaların online alana açılması oldukça yaygın bir uygulama olarak sektörde yer tutsa da, online mağazaların offline’a yönelmelerine pek sık rastlanmıyor.

Gap Inc bünyesinde sadece online ayakkabı satışı ile başlayıp ardından giyim kategorisini de hizmetlerine ekleyen Piperlime, görünüşe göre bu alandaki ender örneklerden biri olacak.

Gap tarafından belirtildiğine göre New York SoHo’da Piperlime’ın ilk offline mağazası hizmete girecek.

Geçen sene içerisinde oldukça popüler olan Piperlime markası için offline mağaza sinyalleri veren Gap, Piperlime offline mağazası için müşterilerinden sıklıkla talepler geldiğini, ürünleri satın almadan önce görüp dokunmak isteyen müşterilerinin de olduğunu ifade ediyor.

Piperlime online mağazasında yer alan her ürünün offline mağazada yer almayacağını açıklayan Gap, çok kanallı alışveriş olanağını geliştirmek adına başlattığı uygulamasında, online sipariş edilen ürünlerin mağazalardan alınabileceğini de ekliyor.

Gap, Piperlime offline mağaza açılış tarihi için ise kesin bir bilgi paylaşmıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Gap Grupun Online Mağazası Piperlime’a Offline Mağaza Açılıyor bit.ly/LodkWF

  2. Gap grupun online mağazası piperlime’a offline mağaza açılmış.

Fikrini söyle

*