18 Kasım 2018

Geeks On A Plane Kasım Ayında İstanbul’da

GeeksOnAPlane.com, Silikon Vadisi, ABD ve dünyadan girişimcilerin, teknisyenlerin, yatırımcıların ve blog yazarlarının oluşturduğu, iş ve kültürel gezi programları düzenleyen bir topluluk.

Geeks On A Plane’in amacı dünyanın farklı yerlerindeki geek ve yatırımcılarla buluşmak, gittikleri yerlerden yeni bir şeyler öğrenmek ve bildiklerini oradaki insanlarla konferans ve diğer sosyal etkinliklerle paylaşmak. Geeks On A Plane, dünyanın farklı yerlerindeki geekleri biraraya getirerek yeni insanların birbirleriyle tanışmalarını sağlıyor.

500 Startups tarafından düzenlenen Geeks On A Plane’in bu turuna yeni girişimler, yatırımcılar ve yöneticiler sadece davet ile katılabiliyor. Bu etkinliklerde, dünya genelindeki pazarlarda gelişmekte olan yeni teknolojiler hakkında bilgiler veriliyor. Geekler, uçak, tren ve otomobillerle dünyayı dolaşarak sürekli büyüyen teknoloji dünyasında yeni dostluklar ve iş bağlantıları kuruyorlar.

Yeni iş pazarları ve yeni insanlar tanımak için dünyayı gezen bu topluluk Kasım ayı içinde İstanbul’a da uğrayacak. 1-15 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek GeeksOnaPlane’in 2012 Sonbahar Orta Doğu Turu‘na ev sahipliği yapacak diğer şehirler ise Dubai, Amman ve Tel Aviv.

Geeks On A Plane’in turlarına internet sayfalarındaki form doldurularak başvuruda bulunabilirsiniz. Orta Doğu ayağından önce Geekler, Doğu Avrupa turlarıyla, Eylül 18 – 30 tarihleri arasında Moskova, Tallinn, Zagreb ve Berlin’deki diğer geeklerle buluşacaklar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*