11 Aralık 2018

Geleneksel İstanbul Fırsatları ile Saklışehir.com Perşembe Günü Yayında

İstanbullular bu perşembe yeni bir fırsat sitesi ile tanışacak. Geleneksel Osmanlı kültürüne yönelik fırsatlar sunma amacı ile yola çıkan Saklışehir.com kurucuları, diğer şehir fırsatları sitelerinden farklı olacaklarını belirtiyorlar.

Grouponla beraber git gide yaygınlaşan fırsat sektörü, İstanbullulara yönelik yeni bir girişime sahne olacak. Perşembe günü yayına girecek olan ve Desnet Bilişim Grubu tarafından kurulan Saklışehir.com, Osmanlı’dan gelen tarihi mirası korumak ve Türk kültürünün zenginliğini vurgulamak ve yaşatmak amacı ile diğer fırsat sitelerinden oldukça farklı fırsatlarla üyelerinin karşısına çıkacak.

Saklışehir.com kurucuları sitenin sunacağı geleneksel İstanbul fırsatları arasında Türk el sanatları atölyeleri ile ney dinletisi eşliğinde ebrû öğretileri, cam üfleme ve sevdiklerinize kendi üflediğiniz camlardan hediye yapma fırsatı, lale bahçelerinde fotoğraf ve resim atölye çalışmaları, yöresel özel Türk mutfağından seçmelerin yer aldığı akşam yemekleri, sultan kayığında geziler ve aynı zamanda seçkin mağazalardan indirimler yer alıyor.

Saklışehir’i hayata geçiren Desnet Bilişim Grubu’nun Kurucu Ortağı Ömer Ekinci “Geleceğe bakıyoruz ama köklerimizi, aslımızı, neslimizi asla unutmuyoruz. Kökü mazide olan bir atîyiz” mesajını vermeyi amaçladıklarını ifade ediyor.

Saklışehir.com üye sayısını arttırmak adına farklı bir açılış kampanyası ile yola çıkmış. Siteye en fazla arkadaşını davet eden üyeye Fatih Sultan Mehmet tuğralı iPad hediye edeceklerini belirten site kurucuları, kısa zamanda üye sayılarını hızla arttırmayı hedefliyorlar.

Saklışehir.com henüz yayına girmeden aynı hedef kitleye yönelik hizmet sunacak olan ve itiraf.com kurucusu Ersan Özer tarafından kurulan YeniModa.com‘un yayına gireceği haberleri gelmeye başladı. Görünüşe göre niş bir alana yönelik fırsatlar sunacak olan bu siteleri de sıkı rekabet koşulları bekliyor olacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Evinizde çocuklar, bilgisayarın karşısına dizilmiş oturuyorlar, karşılarında saklisehir.com’dan kazandığı ipad’lerle saklisehir’den fırsat satın alan çocuklar, o çocuk aklından geçiriyor benim de bir ipadim olsa, anne bana niye almıyorsunuz diyor, biz de niye yok diyor ! http://www.saklisehir.com/ipad/?davetiye=72rizqO1

Fikrini söyle

*