12 Aralık 2018

GemLust.com Müşterilerine Tavsiye Başına $100 Mağaza Kredisi Veriyor

Yeni hizmete girecek olan online private shopping mücevher sitesi GemLust.com, üyelerine firmayı tavsiye ettikleri tanıdıkları siteden alışveriş yaptığı takdirde $100 mağaza kredisi vereceğini söylüyor.

ABD pazarındaki güçlü rakipleriyle başa çıkabilmek ve yeni müşteri kazanım hızını arttırabilmek adına, pazarda normalde $10 ile $20 arasında değişen mağaza kredisi tutarını şimdiye kadar pek fazla örneği olmayan $100 tutarına taşıyan GemLust.com, mağaza kredisinin her hangi bir son kullanma tarihinin bulunmayacağını da iletiyor.

Oldukça lüks takı ve mücevher satışı yapacak olan GemLust.com, aynı zamanda üyelerine 7 gün içerisinde iade hakkı ve 12 ay ya da daha az süre boyunca kullandıkları GemLust takılarını %50 fiyatı ile satın alma hizmeti de sunuyor.

Sitelerinde el yapımı antika elmas ve özel seçim mücevherlerin bulunacağını belirten GemLust.com kurucusu Renee Kubryk, private shopping sitelerinin normal şartlarda sezon öncesi malları indirimli fiyatlarla satışa sunduklarını, GemLust’un bu anlamda da rakiplerinden farklılığını ortaya koyacağını belirtiyor.

El yapımı, özel ve modası hiçbir zaman geçmeyecek mücevherleri sitelerinde satışa sunacaklarını belirten Kubryk, her satın alım ile ücretsiz kargo hizmeti sunacaklarını da ekliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*