19 Kasım 2018

Kişiye Özel Tasarım Online Mücevher Sitesi Gemvara’ya $25 Milyon Yatırım

Online ortamda kişiye özel mücevher tasarımı hizmeti sunan Gemvara, 25 milyon dolarlık yeni bir yatırım aldığını açıkladı.

Bu güne kadar 20.2 milyon dolar yatırım almış olan firma, 8 farklı metal ile 26 değerli taşın birleştirilmesi ile 1500’e yakın değişik tarzı müşterilerine sunuyor.

Site ziyaretçileri istedikleri metalle en sevdikleri taşları birleştirip, seçtileri tasarıma uyumlayabiliyorlar.

Sadece online olarak hizmet veren Gemvara, yatırımı ile farklı tasarımları sitelerine eklemeyi ve kişiselleştirme özelliklerini geliştirmeyi planladıklarını belirtiyor.

Oldukça sade tasarımda bir siteye sahip olan Gemvara’dan, dilediğiniz özelliklere sahip bir yüzüğü oluşturmak oldukça kolay. Mobil sitesi de bulunan firma, Pinterest entegrasyonu ile kullanıcılarının ‘wishlist’lerini Pinterest’te saklamalarına da olanak tanıyor. Sitede aynı yüzük tarzında farklı müşteriler tarafından oluşturulmuş tasarımlara da yer veriliyor.

Gemvara CEO’su ve aynı zamanda kurucusu Matt Lauzon, hedeflerinin bütün mücevher mağazalarının yukarısında bir devamlı müşteri sayısına ulaşmak olduğunu belirtiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*