10 Aralık 2018

Gilt Groupe Özel Avantajlar Sunacağı Facebook Mağazasını Açıyor

Gilt Groupe özel fırsatlar sunacağı Facebook satış mağazasını açıyor.

Gilt üyelerinin Facebook üzerinden Gilt Groupe sayfasını beğenip, Gilt üye bilgileri ile giriş yapabilecekleri Gilt Facebook mağazasında sadece Facebook’a özel 4 farklı fırsat sunulacağı belirtiliyor. Gilt Facebook sayfasını beğenen üyeler aynı zamanda belirli Gilt fırsatlarını da herkesden önce görüntüleyebilecekler.

Tüketicilerin Facebook sayfasından ayrılmadan alışverişlerini tamamlayabilecekleri Gilt Facebook mağazasının Gilt bünyesinde hazırlandığı belirtiliyor.

Her hafta farklı 4 fırsatın sunulacağı Facebook sayfasının, Gilt Groupe’ye ait web sitesi ile tamamen entegre bir halde çalıştığı da paylaşılan bilgiler arasında.

Facebook üzerinde tek tuşla müşteri destek hizmeti sunacaklarını da belirten Gilt Groupe Kıdemli Pazarlama Direktörü Jason John, Facebook’un tüketicilerin beğendikleri ürünleri ve yorumlarını paylaşmaları açısından çok yararlı bir ticaret aracı olduğuna inandıklarını, f-ticaret hizmeti sunmaya başlayarak üyelerine alışveriş yapmak istedikleri her noktada ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

Gilt Groupe’nin ABD’deki en güçlü rakiplerinden olan Hautelook da geçen senenin sonlarından beri Facebook mağazası ile f-ticaret hizmeti sunmakta. Firma yetkilileri, Facebook üzerinden satışların ve mobil satışlarının toplam satışlarının %10’unu oluşturduğunu belirtiyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*