19 Aralık 2018

Gilt Groupe Türkiye’den de Sipariş Alacak!

Gilt Groupe, bundan böyle Türkiye’nin de aralarında olduğu 90 ülkeden sipariş alacağını açıkladı.

Kısa bir süre için ücretsiz uluslararası kargo hizmeti sunacağını da belirten ABD özel alışveriş devi, 14 Kasım itibarı ile uluslararası hizmetini başlatacağını açıkladı.

Oldukça yüksek fiyatlı lüks ve tasarım ürünlerini neredeyse yarı fiyatları ile tüketicilerle buluşturan sitenin, Aralık ayı itibarı ile tam fiyat ile hizmet veren erkek giyim sitesi Park&Bond’u da uluslararası satışlara açacağı bilgisi paylaşıldı.

Uzun süredir ABD fırsat ve özel alışveriş sektöründe atak üstüne atak gerçekleştiren, son olarak da fırsat sitesi BuyWithMe’yi bünyesine katan Gilt Groupe, ABD’deki üyelerine yurtdışından tavsiye ettikleri ve alışveriş yapan her yeni üye için 25 dolarlık mağaza kredisi sunacak.

Aralık ayı itibarı ile mobil uygulamalarının da uluslararası kullanıma açılacağını belirten Gilt Groupe’nin bu atağı, ülkemizde son dönemde sayısı hızla artan özel alışveriş siteleri tarafından bakalım nasıl karşılanacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Geribildirimler

  1. […] shoppingde ABD’nin en iddialı isimlerinden, Kasım ayında ülkemize de kargo hizmetine başlayan Gilt, yepyeni ve oldukça kapsamlı bir affiliate programıyla satışlarını […]

Fikrini söyle

*