17 Aralık 2018

Gilt Groupe ve Gogo’dan Fırsatlı Uçuşlar

Gilt Groupe, uçuş internet sağlayıcısı Gogo ile işbirliği içerisinde uçak yolcularına özel private shopping fırsatları sunmaya başlıyor.

Gogo altyapısına sahip Delta, United, Virgin America, Alaska Airlines ve US Airways uçuşlarında sunulacak olan fırsatlarla, uçak yolcuları başka hiçbir yerde bulamayacakları fırsatlara erişebilecek, kendileri için özel belirlenmiş fiyatlarla alışveriş yapabilecekler.

Yolcuların Gogo’nun internet hizmetini kullanarak Gilt.com sitesine girmek için her hangi bir ücret ödemeleri gerekmeyecek.

Gogo, 2008 yılından beri ABD’de paralı uçuş internet hizmet sağlıyor.

Yolcular aynı zamanda Gilt.com, Gilt City, Gilt Taste ve Gilt Groupe seyahat sitesi Jetsetter‘dan da diledikleri gibi alışveriş yapabilecekler.

Gilt Groupe kurucusu ve CEO’su Kevin Ryan, Gogo ile işbirliklerinden oldukça memnun olduklarını, yolcuların seyahatlerini olabildiğince eğlenceli hale getirmek için çabaladıklarını belirtti.

Gogo Pazarlama Yöneticisi Ash ElDifrawi ise Gogo’yu uçuşların en eğlenceli faktörü olarak konumlandırmak istediklerini; eğlence, haber, oyun ve alışveriş olanakları sunarak kullanıcılarının seyahatları boyunca güzel vakit geçirmelerini sağlamanın şirketin misyonu olduğunu iletti.

ElDifrawi, Gilt Groupe ile işbirliklerinden oldukça mutluluk duyduklarını da ekleyerek, sadece Gogo kullanıcılarına seyahatleri boyunca sunacakları özel fırsatlar ile müşterilerinin uçus esnasındaki favori etkinliği olmayı planladıklarını belirtti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*