13 Aralık 2018

Gilt Groupe’den Ev Eşyaları Fırsat Sitesi

Fırsat siteleri arasında farklı alanlara yayılma konusunda en cesur ve belki de en başarılılardan biri olan Gilt Groupe, moda, erkek giyim, yiyecek, seyahat ve etkinlik fırsatlarından sonra ev eşyalarının satılmaya başlanacağı yeni sitesi Gilt Home‘u yayına soktu.

Daha önce ana sayfasında ev eşyalarına da yer veren Gilt Groupe, bu alandaki satışlardan oldukça memnun kalmış olacak ki, yeni oluşturduğu sitesi Gilt Home üzerinde sadece ev mobilya ve aksesuarlarının satışını gerçekleştirecek.

Sitede günlük ev eşyası fırsatlarının yanı sıra, editörün seçtikleri, ünlü tasarımcıların ürünleri ve lüks ev eşyaları da yer alacak.

Fırsat ürünleri ve tam fiyatlı ürünlerin aynı zamanda yayına sürüleceği sitenin, 400’e yakın markaya yer vereceği belirtiliyor.

Müşterilerine editör yorumları ile stil tavsiyelerinde de bulunacak olan site üzerinde açılış esnasında 2000’den fazla ürün olacağı, ürün sayısının fırsatlar ve her ay gelecek olan yeni ürünlerle sürekli arttırılacağı paylaşılıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*