19 Haziran 2018

Gilt Gruope’den Land Rover Fırsatı

Gilt Groupe bugün ABD’de Land Rover ile işbirliğinde bir fırsat sunacak.

Land Rover’ın yeni modeli Range Rover Evoque için hazırlanan fırsat, Gilt, Gilt Groupe’nin seyahat fırsatları sitesi Jetsetter ve şehir fırsatları sitesi Gilt City‘de yayınlanacak.

Gilt için özel hazırlanmış olan fırsatta, Range Rover Evoque’un 5 kapılı Prestige modeli piyasa fiyatı ile satışa sunulacak, fakat fırsatın kapsamına Land Rover Experience Sürücü Okuluna 2 kişilik bir gezi ve 5000 dolarlık Gilt Hediye Çeki de dahil edilecek.

Range Rover Evoque’ı Gilt üzerinden satın alan müşteriler, 5000 dolarlık ön depozitoyu site üzerinden öderken, aracın geriye kalan ücretini 13 Ekime kadar her hangi bir yerel Land Rover bayisine giderek tamamlayabilecekler.

Land Rover Experience Sürücü Okulu gezisi için 2 seyahat paketi de sunan Gilt yetkilileri, Range Rover Evoque satın alan üyelerinin Vermont’ta klasik bir New England gezisi ya da Kaliforniya Carmel Valley’de bir haftasonu şarap turu arasından seçim yapabileceklerini belirtiyorlar.

Land Rover Marka Yöneticisi Kim McCullough, Range Rover Evoque’ın Land Rover’ın en hafif, en ufak ve en az benzin harcayan modeli olduğunu, aracın tanıtımı için Gilt ile düzenledikleri fırsatın oldukça yararlı olacağına inandıklarını iletti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*