12 Kasım 2018

Gilt, Live Hizmeti ile Kullanıcıların Anlık Alışverişlerini Paylaşıyor

Gilt Groupe yeni bir hizmetin denemelerini başlattı.

Gilt Live adı ile sitesinden alışveriş yapan kullanıcıların neler satın aldıklarını canlı olarak diğer kullanıcılarla paylaşacak olan firma, sadece satın alınan ürünlerin gösterileceğini, bu ürünleri kimlerin satın aldığının açıklanmayacağını belirtiyor.

Gilt üyeleri, bundan böyle sitede ürünler üzerinde gezinirken yan pencerede gerçekleşen satışları görüntüleyebilecekler. Dileyen üyeler Gilt alt kategorileri bazlı görüntüleme de yapabilecek.

Beta olarak yayına başlayan Gilt Live’da kullanıcılar anlık satışları görüntüleyebildikleri gibi, bu ürünleri Facebook, Twitter ve Pinterest üzerinde paylaşabilecekler. Gilt Live’da farklı kullanıcılar tarafından satın alınan ürünün üzerinde gezinildiğinde fiyatı görüntülenebilirken, ürünlere tıklandığında ise alışveriş sayfalarına yönlendirme yapılıyor.

Gilt, Live hizmetinde ürünlerin ne kadar süre önce alındıklarını ve stoklarında aynı üründen kaç adet kaldığını da alışverişleri hızlandırmak adına paylaşıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*