18 Aralık 2018

Gilt Yeni Dergisiyle $250.000 Üzeri Gelir Sağlayanları Hedefliyor

Gilt Groupe, aralarında Gotham, Hamptons ve Ocean Drive gibi oldukça lüks magazin basımları da bulunan dergilere imza atan Niche Media ve Hudson News, hem online hem de offline alanda hizmet verecek yepyeni bir dergi üzerinde çalışıyorlar.

Gilt Groupe’nin oldukça yüksek gelirli üyelerini hedef alarak oluşturulan magazinin ulaşmak istediği kesim New York, Los Angeles, Miami gibi şehirlerde yaşayan, sadece online alışverişe senelik 10.000 doların üzerinde harcama yapabilen bir tüketici kesimi.

Du Jour ismi ile sonbaharda piyasaya sürülmesi planlanan derginin online versiyonunda tüketiciler ürünleri anında satın alabilecekler. Derginin akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar için uygulamalarının oluşturulacağı da belirtiliyor.

ABD’nin en zengin ve elit tabakasını hedeflediklerini belirten firmalar, hedef kitlelerinin detayını ise senelik 250.000 dolar üzerinde gelir sağlayan, evinin bedeli 1.5 milyon doların üzerinde olan, senede 100.000 dolardan fazla offline alışveriş, 10.000 dolardan fazla online alışveriş yapabilen tüketiciler olarak açıklıyorlar.

Moda, seyahat ve eğlence gibi alanlarda yazılara yer verecek olan derginin yöneticileri, hedef kitlelerinin yıllık bağış miktarının ise 10.000 dolar civarında olacağını belirtiyor.

Gilt Groupe web sitesi üzerinden de online olarak ulaşılabileceği belirtilen magazinde, tam sayfa reklam vermenin bedeli 32.000 dolar olarak belirlenmiş durumda.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*