19 Kasım 2018

Gilt Yeni Online Erkek Giyim Mağazasını Yayına Sokuyor

Gilt Groupe, yeni online erkek mağazası Park & Bond‘u yaz sonunda yayına sokacağını açıkladı.

Park & Bond, Gilt.com gibi bir private shopping sitesi olmayacak. Tam fiyatla hizmet verecek olan Park & Bond’da neredeyse 80 markanın birçok dalda ürünü yer alacak.

Yaz sonunda hizmete girmesi planlanan web sitesinde giyimden, aksesuara ve hobi ürünlerine kadar geniş bir yelpazede ürün seçeneği sunulacak. Web sitesinde yer alan ürünlerin modaya uygun bir şekilde nasıl kullanılacağına dair önerilerin de yer alacağı Park & Bond’da yüksek fiyatlı ve gözde birçok marka yer alacak.

Gilt, yeni erkek giyim markası Park & Bond’un isminin Manhattan’ın en gözde iki caddesi olan klasik Park Avenue ve modern Bond Street’ten geldiğini belirtiyor. Gilt, bu caddelerin özelliklerinin yeni markaları Park & Bond’u temsil ettiğini de ekliyor

Park & Bond’da aralarında Alexander McQueen, Isaia, Etro, Paul Smith, N. Hoolywood, A.P.C., Neil Barrett, Thomas Pink, Todd Snyder, Vince, Theory, Common Projects, Brooks Brothers, ve Florsheim by Duckie Brown’un da bulunduğu 80’e yakın marka yer alacak. Yeni web sitesinin satın alım sorumlusu Brooke Cundiff, günümüz erkeğinin tepeden tırnağa tek bir marka giyinmekten hoşlanmadığını, sevdiği markaların farklı ürünlerini bir araya getirerek kendi tarzlarını yaratmayı tercih ettiklerini iletiyor. Cundiff, Park & Bond markası ile Gilt’in müşterilerine bu alanda yol gösterici rol oynayacağını ekliyor.

Gilt MAN Genel Müdürü ve aynı zamanda Park & Bond Müdürlüğünü de üstlenecek olan John Auerbach, Gilt MAN’in başarısından sonra tam fiyatlı bir online erkek giyim ve aksesuar sitesinin başlatılmasının doğal bir genişleme süreci olduğunu, Park & Bond ile erkeklerin alışveriş ihtiyaçlarının ve önceliklerinin dikkate alınarak, erkeklere en şık ve gözde ürünlerin sunulmasının hedeflendiğini iletti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*